URNA, porcelæn, Josef Ekberg, Gustavsberg.

216724. URNA, porcelæn, Josef Ekberg, Gustavsberg.

Grøn og guld, højde 30 cm.

Låg mangler, krakeleret glasur på indersiden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Grøn og guld, højde 30 cm.

Antal besøg: 1.958