FLASKE, folklore, træ og smedejern, lejedato 1869.

216723. FLASKE, folklore, træ og smedejern, lejedato 1869.

Original farve. Højde ca 25 cm.

Slitage, mærker, ridser, stød, rust.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.236