BOGHYLDE og teakfiner. 1960'erne.

216714. BOGHYLDE og teakfiner. 1960'erne.

Reol med hylde og underskabsdel med to låger og udtræksplade Højde 146 cm Bredde 175 cm Dyb skabsdel 37 cm Udtræksplade 31,5 cm.

Brugsslitage, ridser, afslag Der mangler en hylde.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 818