Taburet, hvidmalet rattan, 20. århundrede.

2166900. Taburet, hvidmalet rattan, 20. århundrede.

Højde ca 42 cm.

Brugsslitage. Farve slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 42 cm.

Brugsslitage. Farve slid.

Antal besøg: 307