Armbåndsur, 21 juveler, 18k, Lagonda.

216687. Armbåndsur, 21 juveler, 18k, Lagonda.

Lagonda Incabloc ubrydelig hovedfjeder.
Guld farvet link.
Manuel optræk.

Brugsslitage.
Mindre ridser på glasset.

Få foretaget en gratis vurdering!

Guld farvet link.
Manuel optræk.

Brugsslitage.
Mindre ridser på glasset.

Antal besøg: 2.549