WEBGRAFON, Columbia nr. 2, første halvdel af det 20. århundrede.

216636. WEBGRAFON, Columbia nr. 2, første halvdel af det 20. århundrede.

Sort etui.

Brugsslitage. Farvefald på hovedet. Rust på lås.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sort etui.

Antal besøg: 701