RUNE ÖSTENSSON. Olie på Panel, signeret.

216561. RUNE ÖSTENSSON. Olie på Panel, signeret.

Ca. 33x120 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 33x120 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 6.283