PEL, minkstykke, Pels Bruno, 20. århundrede. Ca. stl. 40.

216556. PEL, minkstykke, Pels Bruno, 20. århundrede. Ca. stl. 40.

Ryglængde ca 102 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ryglængde ca 102 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.126