BORD MED KASSE, Louis XV stil, 20. århundrede.

216519. BORD MED KASSE, Louis XV stil, 20. århundrede.

Nyre format. Beslag i uædle metal. Æske med intarsia. Ca. længde 59, bredde 35 cm, højde 68 cm.

Krackelyr. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Krackelyr. Brugsslitage.

Antal besøg: 787