JAMES COIGNARD. Skulptur, mixed media på Panel, signeret.

216457. JAMES COIGNARD. Skulptur, mixed media på Panel, signeret.

49 x 31 cm.

Mindre ridser på plexiglas. Mindre farvetab.

Kunstner/designer

James Coignard (1925–2008)

Få foretaget en gratis vurdering!

49 x 31 cm.

Kunstner/designer

James Coignard (1925–2008)

Antal besøg: 1.096