HALSKÆDE. Sølv og perler, 28 g.

2164492. HALSKÆDE. Sølv og perler, 28 g.

Stiv krave med dekoration af blomster og blade.
Vægt 28 g Ca 13 x 17 cm Stemplet 925 og 97.

Der mangler en blomst, låsefunktionen er brudt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 363