OPSPARING.

OPSPARING.
2164286. OPSPARING.

Højde ca 95 cm.
Bredde ca 65 cm.
Dybde ca 45 cm.

Brugsslitage, samt ridser og tørre revner.

Få foretaget en gratis vurdering!
2164286. OPSPARING.

Højde ca 95 cm.
Bredde ca 65 cm.
Dybde ca 45 cm.

Antal besøg: 362