SHOPPING DISK, glasdisplay, 20 skuffer.

2163624. SHOPPING DISK, glasdisplay, 20 skuffer.

Træramme med glas og rustfri kant, 16 udstillingskasser og 4 overdækkede kasser, På stålben, belysning inde i glasskabet..
Højde 94 cm.
Længde 200 cm.
Dybde 63 cm.

Brugsslitage, snavs, ridser og Kantstødt på glas, finérslitage.
Der mangler et par glaspaneler til udstillingskasser.
Limet 5-krone på toppen.
Strømafbrydelse til belysning.
Nederste skuffer med skader, pletter.
Den ene mangler bunden.
Flere kasser hober sig op.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 94 cm.
Længde 200 cm.
Dybde 63 cm.

Limet 5-krone på toppen.
Den ene mangler bunden.
Flere kasser hober sig op.

Antal besøg: 924