Brugsslitage, snavs, ridser og Kantstødt på glas, finérslitage.
Der mangler et par glaspaneler til udstillingskasser.
Limet 5-krone på toppen.
Strømafbrydelse til belysning.
Nederste skuffer med skader, pletter.
Den ene mangler bunden.
Flere kasser hober sig op.