SOFA, Duxello, 1950'erne / 60'erne.

216323. SOFA, Duxello, 1950'erne / 60'erne.

Grøn polstring.
Længde 130 cm.

Slitage, ridser, pletter. Rester af etiket.

Få foretaget en gratis vurdering!

Grøn polstring.
Længde 130 cm.

Antal besøg: 3.343