Kommode, såkaldt Haupst-stil, 20. århundrede.

216031. Kommode, såkaldt Haupst-stil, 20. århundrede.

Fineret i blandede træsorter, intarsia, to skuffer, stenplade. Længde 80, bredde 45, højde 75 cm.

Brugsslitage, et defekt håndtag (medfølger).

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 681