ERIC LUNDGREN. Gøteborg Havn. Olie på lærred, signeret.

215993. ERIC LUNDGREN. Gøteborg Havn. Olie på lærred, signeret.

60 x 110 cm.

Mindre pletter.

Kunstner/designer

Eric Lundgren (1907–2001)

Få foretaget en gratis vurdering!

60 x 110 cm.

Mindre pletter.

Kunstner/designer

Eric Lundgren (1907–2001)

Antal besøg: 2.743