SHELF SYSTEM, Paul Cadovius, Cado, Danmark, 1960'erne.

21583. SHELF SYSTEM, Paul Cadovius, Cado, Danmark, 1960'erne.

Eg, tre skabe indrettet med rum og skuffer, seksten hylder, en avishylde, ni vægstolper.

Vægstolper. Højde 203 cm.
Skab. Længde 80, bredde 46, højde 51 cm.

Slitage, pletter, mindre skader. Et skab med reparation ved vægbeslaget. Et skab mangler skuffer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Vægstolper. Højde 203 cm.

Antal besøg: 2.922