TEKSTIL, omkring 30 dele, håndklæder, duge og mere, 20. århundrede.

215772. TEKSTIL, omkring 30 dele, håndklæder, duge og mere, 20. århundrede.

Nogle med snørebånd. Nogle håndvævede.

Slitage, pletter, misfarvning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 640