SPISEBORD, tredje fjerdedel af det 20. århundrede.

21575. SPISEBORD, tredje fjerdedel af det 20. århundrede.

Palisander. Længde 2 tillægsplader á 30 cm, total længde 155, bredde 95, højde 94 cm.

Finerskader og slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Finerskader og slitage.

Antal besøg: 1.003