PICNIC MØBLER, Origo, midten af det 20. århundrede.

2157336. PICNIC MØBLER, Origo, midten af det 20. århundrede.

Sammenfoldelige picnicmøbler bestående af et bord og 4 taburetter.
Mål sammenfoldet 60 x 40 cm Bord: 80 x 60 cm, højde 59 cm Taburet: sædehøjde 40 cm.

Brugsridser og mærker. Mindre korrosion.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 479