KRISTOFFER NILSSON. Drypoint gravering.

2157039. KRISTOFFER NILSSON. Drypoint gravering.

Sidste kaffe i det køkken, signeret og dateret -79, 32x24 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 460