ROY CROSS. Sejlbåd. Offsettryk Nummereret. Roy Cross.

2149252. ROY CROSS. Sejlbåd. Offsettryk Nummereret. Roy Cross.

Sejlbåd. Roy Cross offset tryk. nummereret 262/280 Signeret. Indrammet.
med ramme: 820 x 650 mm billedareal: 680 x 510 mm.

Brugsspor. Bølget. solbleget.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsspor. Bølget. solbleget.

Antal besøg: 579