ELVINE OSTERMAN. Olie på lærred, sign.

21462. ELVINE OSTERMAN. Olie på lærred, sign.

"Blomster". 57 x 45.

Løst strakt klæde, og et hul i klædet.

Kunstner/designer

Elvine Osterman (1908–1997)

Få foretaget en gratis vurdering!

"Blomster". 57 x 45.

Kunstner/designer

Elvine Osterman (1908–1997)

Antal besøg: 1.697