TRE LOGBRILLER, 20. århundrede, sandsynligvis Tyskland.

214593. TRE LOGBRILLER, 20. århundrede, sandsynligvis Tyskland.

Klart glas Med udskårne frimurersymboler. Højde: 10 - 16 cm, diameter: 7 - 8 cm.

Af og til med luftbobler, lette tegn på slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

HannoVerum
Antal besøg: 673