Et skrivebord fra 1950'erne.

Et skrivebord fra 1950'erne.
2145881. Et skrivebord fra 1950'erne.

Højde ca. 75 cm, ca. 120 x 66 cm. Hylder på ydersiden.

Brugsslitage, ridser, mærker, pletter.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 379