Kommode, 4-boks.

Kommode, 4-boks.
214584. Kommode, 4-boks.

Århundredeskiftet 1900, Højde 98 cm, Bredde 106 cm, Dybde 50 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
214584. Kommode, 4-boks.

Brugsslitage.

Antal besøg: 760