PÄR THORELL. "Lollo", signeret og dateret -51.

213978. PÄR THORELL. "Lollo", signeret og dateret -51.

Ca. 68x53.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Pär Thorell (1923–1969)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 68x53.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Pär Thorell (1923–1969)

Antal besøg: 887