GULDRING, 23K, 1907.

GULDRING, 23K, 1907.
2138956. GULDRING, 23K, 1907.

Almindelig ring, 23K guld, indgraveret "Nikolaus 17/5 1907", stemplet 23K, S&E (Severin & Eriksson, Härnösand).
Størrelse 17 Vægt 8,93 gram.

Overfladeslitage. Monogram.

Få foretaget en gratis vurdering!
2138956. GULDRING, 23K, 1907.

Størrelse 17 Vægt 8,93 gram.

Overfladeslitage. Monogram.

Antal besøg: 658