Armbåndsur, 2 stk. Mr., Oris og Lagonda, 20. århundrede.

213845. Armbåndsur, 2 stk. Mr., Oris og Lagonda, 20. århundrede.

Urkasse: Oris vandtæt anti-chok 17 juveler, urstørrelse, 3 x 3 cm Armbåndsur: Lagonda automatisk deluxe 25 rubiner super automatisk incabloc, urdiameter 3,4 cm.

Slitage på ure og ridser på glas.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 3.130