SNEAKERS, Gucci, str. 7,5.

SNEAKERS, Gucci, str. 7,5.
2138357. SNEAKERS, Gucci, str. 7,5.

Brunt læder og stof med snøring. Mærket "GUCCI made in Italy".

Brugsslitage, Pletter og ridser. Sværere i stedet.
Misfarvning i hvid kant, med mærke.

Tema

Vintage

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Vintage

Antal besøg: 720