LARS NORMAN. Multiprint til IKEA 1971.

2138335. LARS NORMAN. Multiprint til IKEA 1971.

Monteret på en træplade med en ramme af fyrretræslameller.
Ca 91x61 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca 91x61 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker.

Antal besøg: 865