BORDLYGTER, 2 stk., messing og marmor, gustaviansk stil, 1900-tallet.

213729. BORDLYGTER, 2 stk., messing og marmor, gustaviansk stil, 1900-tallet.

Højde 31 - 34 cm.

Brugsslitage, tre prismer mangler på den øverste del af den ene bordglans.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 31 - 34 cm.

Antal besøg: 575