DISSE DELE, 25 dele, "Helianthus" Gefle Upsala- Ekeby, Göran Andersson.

213705. DISSE DELE, 25 dele, "Helianthus" Gefle Upsala- Ekeby, Göran Andersson.

Bestående af: 12 tekopper med underkopper, 13 tallerkener/tallerkener.

Brugsslitage, mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, mindre ridser.

Antal besøg: 5.015