SPINDERENDE LÆNESTOL MED UDFLÆKKELIG FODSTAD, sort læder.

213637. SPINDERENDE LÆNESTOL MED UDFLÆKKELIG FODSTAD, sort læder.

Anden halvdel af det 20. århundrede.

Slitage og lynlås i stykker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og lynlås i stykker.

Antal besøg: 1.047