STOLE, 8 stk., Karl Johan, 1800-tallet.

213634. STOLE, 8 stk., Karl Johan, 1800-tallet.

Pelsformet bagplade. Let stribet polstring. Polstret sæde.

Brugsslitage, mindre ridser og revner i rammen. Pletter på polstring.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 992