VERDENSKORT, fra 1450-1962. Målestok 1:35000000.

2136040. VERDENSKORT, fra 1450-1962. Målestok 1:35000000.

Professor Dr. Franz og Dr. Riemeck "Geschichtlicher Wandatlas" 165 X 210 cm.

Udrulning med ophæng, Brugsslitage, ridser, flænger..

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.128