Sæt SAMESJÖD, 5 dele, bl.a. knive og nålehuse, 20. århundrede.

213593. Sæt SAMESJÖD, 5 dele, bl.a. knive og nålehuse, 20. århundrede.

Knive, længde 19 - 21 cm.

Brugsslitage, beskadigelse af den øverste del af nålehuset.

Få foretaget en gratis vurdering!

Knive, længde 19 - 21 cm.

Antal besøg: 1.136