SOFA, herkomst Börstorp slot, sengustaviansk stil, Myrstedt og Stern Stockholm, 20. århundrede.

213587. SOFA, herkomst Börstorp slot, sengustaviansk stil, Myrstedt og Stern Stockholm, 20. århundrede.

Bonat træ. Messing detaljer. Længde ca.

Forben med revne. Slitage, ridser, stød. Stof med pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.231