SERVERINGSVOGN, første halvdel af det 20. århundrede.

213499. SERVERINGSVOGN, første halvdel af det 20. århundrede.

Mahogni. Aftagelig skive. Længde ca. 71, bredde 43, højde 61 cm.

Slitage, mærker, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, mærker, pletter.

Antal besøg: 703