LOFTSLAMPE i messing og krystal. 20. århundrede.

213402. LOFTSLAMPE i messing og krystal. 20. århundrede.

Loftslampe med krystal sat i skålform omkring en udsmykket messingramme Højde til koppen ca 22 cm Diameter ca 48 cm.

Brugsslitage El ikke funktion by.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 944