BORDLAMPER, 1 par, malet og forgyldt træ.

213381. BORDLAMPER, 1 par, malet og forgyldt træ.

Højde 51 cm.

Slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 51 cm.

Slitage.

Antal besøg: 589