Sæt , 4 stk, forskellige teknikker inklusiv MAUD COMSTEDT, "Life form Kenya", radering, signeret og dateret -75. 49 x 40 cm.
21338. Sæt , 4 stk, forskellige teknikker inklusiv MAUD COMSTEDT, "Life form Kenya", radering, signeret og dateret -75. 49 x 40 cm.
ARNE WALLSTRÖM, olie på lærred, 34 x 43 cm.
ALLAN HORSAK, "Kanalsimmaren", farvelitografi, 32/400, 44 x 33 cm. RUTH GOLDMANN-GROSIN, "Tanker på stranden", farveskala, 50 x 39 cm.