SENGEBORD, engelsk still, 1900-tallet.

2133785. SENGEBORD, engelsk still, 1900-tallet.

Højde 46 cm Bredde 48 cm Dybde 38 cm.

Brugsslitage, mærker, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, mærker, ridser.

Antal besøg: 369