KARL-ERIK PALMGREN. Vedhæng, med 3 sten.

213268. KARL-ERIK PALMGREN. Vedhæng, med 3 sten.

Længde 8 cm.

Brugsslitage. Mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 8 cm.

Brugsslitage. Mindre ridser.

Antal besøg: 1.304