BOGSKAB MED UNDERSKAB.

BOGSKAB MED UNDERSKAB.
213103. BOGSKAB MED UNDERSKAB.

Første halvdel af det 20. århundrede, Højde 230 cm, Bredde 106 cm, Dybde, 55 cm. delelig.

Mølleslitage, enkelte knopper med skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.258