SPISEMØBLER, 5 dele, gustaviansk stil, 20. århundrede.

213073. SPISEMØBLER, 5 dele, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Spisestuemøbler, mahogni.
4 Stole 1 Borddiameter 110 cm 2 tillægsplader total længde 210 cm.

Brugsslitage, let krakeleret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Spisestuemøbler, mahogni.

Brugsslitage, let krakeleret.

Antal besøg: 995