VASER, et par, glas, Nils Landberg, Orrefors, sign.

21305. VASER, et par, glas, Nils Landberg, Orrefors, sign.

Klart og grøntonet glas. Signeret Orrefors NU 3595. Højde 16, 5 cm.

Mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre ridser.

Antal besøg: 7.938