Dupont Laque ur.

Dupont Laque ur.
2130428. Dupont Laque ur.

Urkasse af forgyldt stål og kinesisk lak måler 24 x 32 mm. Læder armbånd. Quartz værk og safirglas. 28,3 gr.

Batteriet mangler, dets funktion kunne ikke bekræftes.

Få foretaget en gratis vurdering!
2130428. Dupont Laque ur.

Antal besøg: 1.193