OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. akvarel, kvinde i kimono, signeret HSJ.

213023. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. akvarel, kvinde i kimono, signeret HSJ.

52 x 41 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

52 x 41 cm.

Ingen anmærkninger.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 844