BÅDSMOTOR; MERCURY 6 HK.

BÅDSMOTOR; MERCURY 6 HK.
213020. BÅDSMOTOR; MERCURY 6 HK.

Ny olie i gearkasse og pumpehjul 2014 6 hestekræfter.

Brugsslitage, ridser, karburatorrensning er nødvendig.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.161